Fierce Firearms TROG300PRC22GP CT Rogue 300 PRC 3+1 22" Carbon Fiber Barrel, Glacier Cerakote Titanium Rec, Phantom Camo Rogue Stock
1 in stock
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover
Product details
ADditional information
Description
Specification
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TROG300PRC22GP
Capacity
3 + 1
Barrel Length
22"
Action
Bolt Action
Caliber/Gauge
.300 PRC
Rate of Twist
1:9"